مشاور و مجری تخصصی ضدآب سازی ساختمان ها و سازه ها با فناوری نانو
 
 
2325 118 0915
71 123 369 - 051
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  •      36912371  051

بیمه تامین اجتماعی مهندسین

پیرو اطلاع رسانی های قبلی و در راستای ارائه خدمات به اعضای محترم ، فرایند ثبت نام توافق نامه ایجاد پوشش بیمه تامین اجتماعی در طرح حرف و مشاغل آزاد از بیست ام اردیبهشت ماه و از طریق سامانه مربوطه آغاز گردید.

در این طرح سازمان به عنوان متولی و کارگزار بین اعضای متقاضی و سازمان تامین اجتماعی مطابق تفاهم نامه با هدف ایجاد سابقه حرفه ای برای اعضاء ایفای نقش خواهد کرد.

لذا جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام در این طرح به سامانه بیمه تامین اجتماعی مهندسین مراجعه فرمائید.

ثبت نام پوشش بیمه تامین اجتماعی مهندسین

<< برای اطلاعات تکمیلی مطالعه ی بیشتر را ببینید >>

راهنمای سامانه بیمه تامین اجتماعی مهندسین

در راستای ارائه خدمات الکترونیکی فرایند ثبت نام و پرداخت حق بیمه ماهانه بیمه تامین اجتماعی به صورت الکترونیکی و بدون مراجعه به سازمان می باشد ، فرآیند اجرایی به شرح ذیل می باشد:

برای ورود به سامانه و تکمیل فرم درخواست بیمه تامین اجتماعی مهندسین ، ابتدا می بایست نسبت به ثبت نام در سامانه و ایجاد نام کاربری و کلمه عبور اقدام گردد .( جهت کار با این سامانه از مرورگرهای Firefox، Microsoft Edge ، Google Chorom ، استفاده گردد)

1- پس از ورود به سامانه بیمه تامین اجتماعی مهندسین با نام کاربری و رمز عبور تخصیص داده شده ، از قسمت منو گزینه داشبورد و سپس " درخواست های من " را انتخاب و نسبت به تکمیل فرم درخواست اقدام فرمایید.

2- پس از ورود اطلاعات دکمه ثبت را فشرده و اطلاعات تکمیل شده به سازمان نظام مهندسی ساختمان جهت بررسی ارسال می گردد ( فیلد های ستاداره دار می بایست تکمیل گردیده و در تکمیل آن دقت فرمایید . صحت و سقم اطلاعات ثبت شده ، بر عهده متقاضی می باشد )

3- تکمیل این فرم منوط به داشتن عضویت معتبر میباشد .در صورت پایان یافتن تاریخ اعتبار عضویت به واحد پذیرش سازمان جهت تمدید آن مراجعه فرمایید.

4- بعد از تکمیل فرم و ثبت آن و پس از بررسی در سازمان در صورت تایید، معرفی نامه جهت تحویل به سازمان تامین اجتماعی در کارتابل متقاضی از قسمت " داشبورد " فعال می گردد.در صورت عدم تایید فرم ارسال شده توسط سازمان نظام مهندسی ، فرم ارسال شده به کارتابل متقاضی جهت اصلاح عودت می گردد.

5- متقاضی با در دست داشتن معرفی نامه به سازمان تامین اجتماعی شعبه 1 واقع در بلوار بعثت – بعثت 14- واحد امور بیمه شدگان (طبقه چهارم) جهت مشخص شدن مبلغ حق بیمه مراجعه می نماید .

6- در صورتی که متقاضی نوع بیمه 12 ، 14 ، 18 درصد را انتخاب کرده باشد پس از ارائه معرفی نامه به سازمان تامین اجتماعی ( شعبه 1 ) اقدامات مالی از این پس با سازمان تامین اجتماعی می باشد و فرآیند نامبرده در این سامانه پایان می پذیرد .

7- در صورتیکه متقاضی بیمه نوع 27 درصد را انتخاب کرده است ، می بایست پاسخ نامه سازمان تامین اجتماعی را در خصوص مبلغ روزانه حق بیمه خود از طریق سامانه بیمه تامین اجتماعی مهندسین اسکن و ارسال نماید .( داشتن پروانه اشتغال برای انتخاب این نوع بیمه الزامی می باشد)

8- پس از دریافت نامه سازمان تامین اجتماعی عضو محترم می بایست نامه مربوطه را در سامانه بارگذاری و از طریق سامانه به سازمان ارسال نماید تا مبلغ حق بیمه متقاضی در سامانه فعال گردد و از پس میتواند نسبت به پرداخت حق بیمه ماهیانه خود به صورت الکترونیکی و غیر حضوری تا پایان روز 26 ام هر ماه اقدام نمایند.

سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی به عنوان متولی و کار گزار این اقدام ، لیست بیمه اعضای محترم را در پایان هر ماه به سازمان تامین اجتماعی ارسال می نماید.

9- در صورت عدم پرداخت حق بیمه توسط عضو محترم از طریق سامانه تا پایان روز 26 ام هر ماه ، به صورت خودکار نام متقاضی از لیست بیمه حذف گردیده و سازمان نظام مهندسی در خصوص ارسال لیست بیمه این گونه اشخاص هیچگونه مسئولیت و تعهدی ندارد و در صورتیکه مجدد عضو محترم تمایل به ارسال لیست بیمه از طرف سازمان نظام مهندسی را داشته باشد مجددا می بایست فرایند دریافت معرفی نامه و ارائه آن به سازمان تامین اجتماعی را تکرار نماید.

توضیحات مهم

قابل توجه متقاضیان بیمه تامین اجتماعی اعضا:
بیمه شدگان با نرخ بیمه معادل ۲۷درصد شامل کلیه تعهدات بلند مدت سازمان تامين اجتماعي شامل بازنشستگي، ازكار افتادگي و فوت و درمان(دفترچه درمان) براي خود و افراد تحت تكفل خواهند بود

بيمه صاحبان حرف و مشاغل ازاد با سه نرخ:
١٢درصد شامل بازنشستگي و فوت بعد از بازنشستگي
١٤درصد شامل بازنشستگي و فوت قبل و بعد از بازنشستگي
١٨درصد شامل بازنشستگي، ازكارافتادگي و فوت قبل و بعد از بازنشستگي
ميباشند و در صورت درخواست بيمه شده جهت استفاده از خدمات درماني (دفترچه درمان) لازم است علاوه بر پرداخت حق بيمه براي هريك از افراد تحت تكفل سرانه درمان نيز پرداخت نمايند

شرط سن بالای 50 سال :

با توجه به قوانین سازمان تامین اجتماعی افرادی که بالای 50 سال سن دارند قابل پذیرش نیستند مگر آنکه سابق بیمه داشته باشند. به ازای میزان سابقه بیمه از شرط 50 سال کاسته خواهد شد

تذکر مهم : مبلغ حق بیمه برای هر یک از اشخاص توسط سازمان تامین اجتماعی طبق ضوابط و مقررات مربوط به آن سازمان مشخص می گردد به همین منظور هر متقاضی استفاده از این خدمات می بایست شخصا با در دست داشتن معرفی نامه دریافتی از سامانه و مدارک مورد نیاز به سازمان تامین اجتماعی مراجعه نماید.

بهره مندی از پوشش بیمه تامین اجتماعی مهندسین محدودیت زمانی ندارد و هر زمان که عضو محترم تمایل به استفاده از این پوشش بیمه ای داشته باشد می تواند در این سامانه ثبت نام و از شرایط فوق استفاده نماید.

آدرس شعبه 1 بیمه تامین اجتماعی جهت مراجعه : مشهد – بلوار بعثت – بعثت 14 – واحد امور بیمه شدگان – طبقه چهارم

ساعت مراجعه : 7:15 الی 14

مدارک مورد نیاز در هنگام مراجعه :

4 قطعه عکس

کپی و اصل کارت ملی و شناسنامه

معرفی نامه از سازمان نظام مهندسی ساختمان ( این معرفی نامه از طریق سامانه بیمه تامین اجتماعی مهندسین قابل دریافت می باشد)

  • رفع نم
  • آبگریزی
  • آب بندی

رفع نم سرویس های بهداشتی

دوشنبه , بهمن 11 1395
1137

رفع نم بدون خرابی با فناوری نانو

چهارشنبه , اسفند 23 1396
1316

آبگریزی در نما ها و سطوح

شنبه , اسفند 26 1396
1113

منوی کاربران

آمار بازدید کنندگان سایت

- نفر امروز 19

- نفر دیروز 19

- نفر این هفته 52

- نفر این ماه 52

- نفر کل بازدید ها 11401