مشاور و مجری تخصصی ضدآب سازی ساختمان ها و سازه ها با فناوری نانو
 
 
2325 118 0915
71 123 369 - 051
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  •      36912371  051

 

زایکوسیل چیست؟

زایکوسیل یک نانو سیلر ۱۰۰ درصد اورگانو سیلان، نفوذی و واکنشی است که جزئی جدایی ناپذیر از سطح می شود. زایکوسیل محلول در آب، ایمن و قابل اجرا با اسپری به منظور ضد آب سازی انواع سطوح ساختمانی مانند آجر، بتن، سیمان، سنگ و غیره می باشد.

ویژگی منحصر به فرد زایکوسیل چیست؟
زایکوسیل مانند پوست بدن ولی به عمق یک میلیمتر در ساختمان شما عمل می کند در حالیکه پلیمرها و رنگها مانند چسب زخم هستند که فقط تا ۰/۰۷۵ میلیمتر در ساختمان نفوذ می کنند. مشکل پوسته شدن با زایکوسیل کلا مرتفع شده چراکه در برابر اشعه فرا بنفش مقاوم بوده و با آب شسته نمی شود.

زایکوسیل چطور کار می کند؟


زایکوسیل تقریباً ۰/۵ تا ۱ میلیمتر درون سطح نفوذ کرده و سطح سیلیسی رابه سطح آلکیل سیلوکزان (آب گریز) تبدیل می کند. خشک شدن کامل سطح برای تکمیل واکنش و دستیابی به خاصیت آبگریزی حیاتی است. کشش سطحی در سطح آب گریز، که توسط زایکوسیل ایجاد شده، باعث می شود تا مولکول آب شکل قطره ای به خود بگیرد. این قطره بزرگ نمی تواند به درون منافذ نانویی سطوح سیمانی وارد شود.

معرفی سیستم ضدآب سازی نانوتکنولوژی با قابلیت تنفس

یک ساختمان محافظت نشده وقتی در برابر بورانی با سرعت ۳۲ کیلومتر در ساعت قرار گیرد می تواند طی مدت ۶ ساعت بیش از ۱۰لیتر آب به ازای هر متر مربع را جذب نماید. یک سازه بتنی در همین شرایط تقریباً ۲۰ لیتر آب جذب خواهد کرد. جذب آب باران صدمات متعدد و جبران ناپذیری را به ساختمان وارد می آورد.

صدمات ناشی از آب

الف) صدمات ظاهری:
- شوره زدگی
- کپک ها و قارچ ها
- پوسته شدن رنگ
- کثیف شدگی زودهنگام

ب) صدمات ساختاری:
- واکنش سیلیکات قلیایی (ASR)
- یخ زدگی و ذوب شدن پیاپی آب در مصالح
- کربونیزاسیون / باران های اسیدی / سولفاته شدن
- خودگی آهن آلات به کار رفته در اسکلت ساختمان

ضد آب کردن مصالح ساختمانی در طول هزاره اخیر همیشه مشکلی فراگیر بوده است. بعلت نبود آشنایی با سطح نانویی مصالح ساختمانی، این مشکل کاملاً مورد بررسی قرار نگرفته است. پیشرفتهای اخیر در علم و فن آوری، عملاً امکان استفاده از آخرین فن آوری نانو در تولید محصولات ارگانو سیلان (Organo Silane) و سازگار با محیط زیست برای ضد آب کردن انواع مختلف مصالح ساختمانی را فراهم ساخته است. فن آوری نانو تضمین کرده است که عمر این نوع خدمات بیش از بیست تا سی سال با هزینه ای بسیار مقرون به صرفه می باشد.

....

  • رفع نم
  • آبگریزی
  • آب بندی

رفع نم سرویس های بهداشتی

دوشنبه , بهمن 11 1395
1136

رفع نم بدون خرابی با فناوری نانو

چهارشنبه , اسفند 23 1396
1315

آبگریزی در نما ها و سطوح

شنبه , اسفند 26 1396
1113

منوی کاربران

آمار بازدید کنندگان سایت

- نفر امروز 18

- نفر دیروز 19

- نفر این هفته 51

- نفر این ماه 51

- نفر کل بازدید ها 11400